Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Zajęcia z dziećmi z przedszkola

Utworzono dnia 20.02.2024

Dziś do południa bawiliśmy się z przedszkolaczkami. Przedstawiamy fotorelację z zabaw. Uśmiechy dzieci mówią same za siebie.

czytaj dalej na temat: Zajęcia z dziećmi z przedszkola

Zajęcia ruchowe z dziećmi świetlicowymi

Utworzono dnia 20.02.2024

Wspólne spędzanie czasu po lekcjach to jest to. Wzmacniamy znajomości, budujemy relacje, rozwijamy swoje umiejętności i fajnie się bawimy. Radość i zadowolenie dzieciaków- bezcenne.

czytaj dalej na temat: Zajęcia ruchowe z dziećmi świetlicowymi

Zajęcia taneczno- ruchowe z przedszkolakami.

Utworzono dnia 14.02.2024

Wczoraj do GOK przybyły nasze najmłodsze słodziaki. Zabawy integracyjne uczą wrażliwości, współpracy i zaufania, a także wpływają korzystnie na poczucie bezpieczeństwa. Były zabawy w przeciąganie liny, z piłkami i hula -hop. Dzieci podskakiwały, tańczyły, wyklaskiwały melodię w rytm muzyki, a zabawa ''Jedzie pociąg z daleka'' oraz ''Dwa ognie'' wywołała mnóstwo radości i uśmiechu na buziach naszych małych podopiecznych :-)

czytaj dalej na temat: Zajęcia taneczno- ruchowe z przedszkolakami.

Zajęcia taneczne z dziećmi ze świetlicy szkolnej.

Utworzono dnia 15.02.2024

Ferie się skończyły, więc razem z dziećmi ze Szkoły Podstawowej wracamy do naszych co tygodniowych spotkań w sali GOK. Jak zawsze na zajęciach wspólnie wybieramy zabawy i aktywności. Starsze dzieci preferują zabawy przy muzyce i uwielbiają zawody sportowe. Tak spędzony czas jest rewelacyjnym odprężeniem od lekcji w szkole. :-)

czytaj dalej na temat: Zajęcia taneczne z dziećmi ze świetlicy szkolnej.

Feryjne wyjazdy na lodowisko do Uniejowa.

Utworzono dnia 15.02.2024

Podczas tegorocznych ferii, braliśmy udział w czterech wyjazdach na lodowisko do Uniejowa. Dzieci, które nie potrafiły jeździć, mogły liczyć na pomoc kolegów i koleżanek, opiekunów czy specjalnie do tego przeznaczonych tzw. ''pingwinków''. Pingwinek to lekki i ergonomiczny chodzik, który umożliwia dzieciom samodzielne poruszanie się na lodzie. Jest stabilny i nie wywraca się, co jest ważne dla początkujących....

czytaj dalej na temat: Feryjne wyjazdy na lodowisko do Uniejowa.

Feryjne zajęcia taneczno- ruchowe w GOK-u.

Utworzono dnia 15.02.2024

A tak bawiliśmy się w ferie w GOK. Były zabawy ruchowe, sprawnościowe i muzyczne. Dzieci współpracowały ze sobą, dzieliły się swoimi umiejętnościami i miło spędzały przedpołudniowy czas w gronie swoich kolegów i koleżanek. Mały czy duży, każdy znalazł coś dla siebie. Do zobaczenia za rok! ;-)

czytaj dalej na temat: Feryjne zajęcia taneczno- ruchowe w GOK-u.

Jasełka UTW i KGW w kościele w Dzierżawach.

Utworzono dnia 15.02.2024

Jeszcze troszkę wspomnień. To był ostatni świąteczny występ "Jasełka", tym razem zawitaliśmy do Dzierżaw. Dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie przez proboszcza parafii. Na pewno wrócimy nie raz z nowym programem.

czytaj dalej na temat: Jasełka UTW i KGW w kościele w Dzierżawach.

Zajęcia Kółka Plastycznego

Utworzono dnia 14.02.2024

Za nami pierwsze po dłuższej przerwie zajęcia Kółka Plastycznego ???? Zapraszamy serdecznie dzieci w każdy wtorek w godzinach od 15 do 16 na wspólne malowanie, wyklejanie i inne ciekawe formy plastyczne. A poniżej efekty wczorajszych działań dzieci: walentynkowe laurki malowane farbą i .... kolorowymi pomponikami!:-)

Kolejne zajęcia z rehabilitacji.

Utworzono dnia 14.02.2024

Ruch to zdrowie. My to wiemy, dlatego spotkania z Panią Jadzią są regularne. Dzięki tym ćwiczeniom unikniemy wielu chorób, a miła atmosfera wprowadza nas w dobry natrój. Ostatnio ćwiczyliśmy kolana i kręgosłup, a krzesło podczas ćwiczeń było nieodzownym rekwizytem. Zapraszamy serdecznie w każdy czwartek na godz. 12:30 do sali GOK-u. Pozytywne korzyści dla zdrowia- gwarantowane.

czytaj dalej na temat: Kolejne zajęcia z rehabilitacji.

Bal Przebierańców w grupie tanecznej ''Jagódki''

Utworzono dnia 09.02.2024
Ach cóż to był za bal ????
W tłusty czwartek ciocia Żaneta dla swoich Jagódek zorganizowała bal przebierańców ???? Było trochę słodkości, było trochę hulańców, a co najważniejsze uśmiechy na tych słodkich buziach ????????

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 101

W poprzednim tygodniu: 127

W tym miesiącu: 259

W poprzednim miesiącu: 465

Wszystkich: 34170